Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Autostaanplaats in het centrum van Lommel

Garage voor € 15.000

Hees 40, 3920 Lommel Bekijk op kaart
Ref: Hees 40 - Lommel

Delen

HEES 40 - 3920 LOMMEL

3 autostaanplaatsen te koop in het centrum van Lommel, nabij het Huis van de Stad!

De prijs bedraagt 15.000,-EUR/per  staanplaats.
Autostaanplaatsen kunnen afzonderlijk gekocht worden.

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Prijs
€ 15.000
Registratiekosten
€ 1.500
Totale prijs
€ 16.500

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven