Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Nieuw bedrijfspand / showroom te huur in Lommel!

Handelspand voor € 3.950

Edward Anseelestraat -, 3920 Lommel Bekijk op kaart
Ref: Edward Anseelestraat - Unit 11 - 3920 Lommel

Delen

990 m² woonopp.

EDWARD ANSEELESTRAAT - unit 11 - LOMMEL

Nieuw bedrijfspand ( 410 m² ) met toonzaal ( 580 m² ), gelegen in de nieuwe KMO - ontwikkeling " Lommelse KMO";

Het pand is reeds voorzien van : 
- Verlichting 
- Drijfkracht 220/380 V
- 1 automatische sectionaal poort ( 4m B x 4,5m H ) 
- 2 deuren 
Het pand heeft een dakrandhoogte van 6,5m;

Er is de mogelijkheid om 280m² tot 1100m² opslagruimte bij te huren!

Huurprijs : 3.950 Euro excl. BTW

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Prijs
€ 3.950
Totale prijs
€ 3.950

Bewoonbare opp.
990 m²

Aardgas
Ja
Elektriciteit
Ja
Riolering
Ja

Beglazing
Dubbele
Raamwerk
Aluminium
Verwarming
Aardgas

Bebouwing
Gesloten
Beschikbaar
Onmiddellijk

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Industriegebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven