Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Nieuwbouwpand te huur in Pelt van 225m²!

Magazijn

Fabrieksstraat 92/C, 3900 Pelt Bekijk op kaart
Ref: Fabrieksstraat 92C

Delen

225 m² grondopp.
bouwjaar: 2020

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Gelijkvloers

industriehal

K peil
40

Totale opp. grond
225 m²

Elektriciteit
Ja
Stadswater
Ja

Beglazing
Dubbele
Raamwerk
Aluminium

Bouwjaar
2020
Bebouwing
Gesloten
Algemene staat
Instapklaar
Beschikbaar vanaf
01/12/2022

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Industriegebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven