Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Commercieel goed gelegen winkelpand

Handelspand voor € 600

wijerken 167, 3920 Lommel Bekijk op kaart
Ref: Wijerken 167 - Lommel

Delen

45 m² woonopp.
bouwjaar: 1999

WIJERKEN 167 - 3920 LOMMEL

Mooi handelspand met een mooie open winkelruimte, kitchenette, toilet en ruimte parking in Lommel!

Bijzonderheden:
- Zicht locatie in Lommel centrum
- voldoende parkeergelegenheid
- Airco aanwezig

Huurprijs : 600 Euro excl. BTW

•Wilt u meer info of een bezoek brengen aan deze eigendom?
Vraag gerust een bezichtiging aan via mail info@bedrijfskantoor.be of bel naar 011/91.90.50
•Indien u niet gevonden hebt wat u zoekt kan u op onze website www.bedrijfskantoor.be een zoekopdracht plaatsen via onze “hou me op de hoogte” link.
•Wenst u een eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag vrijblijvend een schatting aan!
Ons team staat steeds voor u klaar en helpt u graag zonder enige verplichting verder.
 

Naam
Rutger Schildermans
GSM
+32 472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be

Prijs
€ 600
Onroerende voorheffing
€ 1.559

Gelijkvloers

Winkelruimte
Keuken
Toilet

Label
epc waarde c

Gemeenschappelijke delen

EPC label
epc waarde c

Bewoonbare opp.
45 m²

Aardgas
Ja
Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Stadswater
Ja
Telefoon
Ja

Beglazing
Dubbele
Keuken
Geïnstalleerd
Raamwerk
Aluminium
Verwarming
Aardgas

Bouwjaar
1999
Bebouwing
Gesloten
Oriëntatie tuin
Oost
Elektriciteitscertificaat
Nee

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven