Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Praktisch ingericht handelspand gelegen in de stadsrand van Lommel

Handelspand voor € 1.200

Wijerken 169, 3920 Lommel Bekijk op kaart
Ref: Wijerken 169 - 3920 Lommel

Delen

188 m² woonopp.
bouwjaar: 1999

WIJERKEN 169 - 3920 LOMMEL

Handelspand ( 188 m²) met twee mooie open ruimtes, archief, kelder en ruime parking te huur in Lommel!

Huurprijs : 1.200 Euro (valt niet onder BTW)

•Wilt u meer info of een bezoek brengen aan deze eigendom?
Vraag gerust een bezichtiging aan via mail info@bedrijfskantoor.be of bel naar 011/91.90.50
•Indien u niet gevonden hebt wat u zoekt kan u op onze website www.bedrijfskantoor.be een zoekopdracht plaatsen via onze “hou me op de hoogte” link.
•Wenst u een eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag vrijblijvend een schatting aan!
Ons team staat steeds voor u klaar en helpt u graag zonder enige verplichting verder.

Naam
Rutger Schildermans
GSM
+32 472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be

Prijs
€ 1.200
Onroerende voorheffing
€ 1.284

Verdieping -1

Winkelruimte
Kelder

Gelijkvloers

Winkelruimte
Archief
Toilet

Label
epc waarde c

Bewoonbare opp.
188 m²

Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Telefoon
Ja

Beglazing
Dubbele
Verwarming
Aardgas

Bouwjaar
1999
Bebouwing
Halfopen
Algemene staat
Licht op te frissen
Beschikbaar vanaf
01/04/2021
Elektriciteitscertificaat
Nee

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven