Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Nieuwbouwpand te huur in Pelt van 180m²!

Handelspand

Fabrieksstraat 96/B, 3900 Pelt Bekijk op kaart
Ref: Fabrieksstraat 96B - Pelt

Delen

180 m² grondopp.
EPC: 40 kWh/m²
bouwjaar: 2021

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Gelijkvloers

industriehal

EPC
40 kWh/m²
Label
epc waarde a
K peil
40
40 kWh/m²

Totale opp. grond
180 m²

Elektriciteit
Ja
Stadswater
Ja

Beglazing
Dubbele
Raamwerk
Aluminium

Bouwjaar
2021
Bebouwing
Gesloten
Algemene staat
Nieuwe staat
Beschikbaar vanaf
01/08/2022

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Industriegebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven