Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Commercieel goed gelegen stuk projectgrond voor het ontwikkelen van een tankstation

Projectgrond

Peerderbaan 36, 3960 Bree Bekijk op kaart
Ref: Peerderbaan36Bree

Delen

500 m² grondopp.

Commercieel goed gelegen stuk projectgrond voor het ontwikkelen van een tankstation.

Momenteel staat er nog een oud tankstation met achterliggende loods. Deze moeten verwijderd met het oog op een nieuwe ontwikkeling.

Het betreft lot 1 zoals aangeduid op het plan.
De vooropgezette verdeling van de loten is een voorontwerp en kan op maat van de koper bekeken worden en biedt tal van commerciële doeleinden.
Samenvoeging van loten 1, 2 en 3 als geheel kan of Lot 1 en 2 samen of elk afzonderlijk.
Prijs lot 2 afzonderlijk: €540 000
Prijs lot 3 afzonderlijk: €210 000


•Wilt u meer info of een bezoek brengen aan deze eigendom?
Vraag gerust een bezichtiging aan via mail info@bedrijfskantoor.be of bel naar 011/91.90.50
•Indien u niet gevonden hebt wat u zoekt kan u op onze website www.bedrijfskantoor.be een zoekopdracht plaatsen via onze “hou me op de hoogte” link.
•Wenst u een eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag vrijblijvend een schatting aan!
Ons team staat steeds voor u klaar en helpt u graag zonder enige verplichting verder.

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Gelijkvloers

Hal

Totale opp. grond
500 m²

Bebouwing
Open

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Geen bouwvergunning
Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Nee