Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Mooi handelspand te huur in hartje van Lommel!

Handelspand

Mudakkers 17, 3920 Lommel Bekijk op kaart
Ref: Mudakkers 17 - LommelC

Delen

116 m² grondopp.
EPC: 423 kWh/m²

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Gelijkvloers

Showroom
Keuken
Opslagruimte
Toilet

EPC
423 kWh/m²
Label
epc waarde e
423 kWh/m²

Totale opp. grond
116 m²

Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Regenwater
Ja
Riolering
Ja
Telefoon
Ja

Beglazing
Dubbele

Bebouwing
Gesloten
Algemene staat
Licht op te frissen
Beschikbaar vanaf
01/01/2022

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven