Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Handelsgelijkvloers op commerciële toplocatie in Geel!

Handelspand

Antwerpseweg 92, 2440 Geel Bekijk op kaart
Ref: Antwerpseweg92Geel

Delen

250 m² grondopp.

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Gelijkvloers

Showroom
Toilet
Bureau
Opslagruimte

Totale opp. grond
250 m²
Breedte huis
15 m

Airco
Ja
Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Riolering
Ja
Stadswater
Ja
Telefoon
Ja

Bebouwing
Open
Algemene staat
Licht op te frissen
Beschikbaar vanaf
15/01/2022

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Industriegebied voor ambachtelijke bedrijven of gebieden voor kleine en middelgrote ondernemingen
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven