Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Nieuwbouw industriepand te huur in Bree!

Handelspand

Toekomststraat 6/I, 3960 Bree Bekijk op kaart
Ref: ToekomststraatJBree

Delen

220 m² grondopp.
bouwjaar: 2022

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Gelijkvloers

5x Parkeerplaats
industriehal

K peil
40

Totale opp. grond
220 m²

Elektriciteit
Ja
Stadswater
Ja

Bouwjaar
2022
Bebouwing
Halfopen
Algemene staat
Nieuwe staat
Beschikbaar vanaf
01/04/2022

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Niet ingegeven
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Niet ingegeven
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven