Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Kantoorruimte in Dilsen-Stokkem

Handelspand voor € 2.000

Dr.Lenstralaan 1, 3650 Dilsen Bekijk op kaart
Ref: Dr.lenstralaan13650DilsenStokkem

Delen

Dr.Lenstralaan 1 - 3650 Dilsen-Stokkem

Mooi ingericht handelspand gelegen in Dilsen-Stokkem heeft een lichtrijke ontvangstruimte met gastentoilet, 3 kantoorruimtes, ingerichte keuken, bergruimte en ruimte kelder. 
Het gebouw heeft een eigentijdse architectuur met kwalitieve materialen. 
Mooi ingericht handelspand te huur in Dilsen - Stokkem. 
Dit kantoorruimte heeft een mooie lichtrijke ontvangstruimte met gastentoilet, 3 kantoorruimtes, keuken, bergruimte en kelder. 
Vooraan het gebouw is er voldoende parkeergelegenheid en 2 garages onderaan het gebouw zijn inbegrepen. 

Dit pand is ideaal als kantoorruimte of praktijkruimte. 

Bijzonderheden:
- 1ste huurder, instapklaar
- Voldoende archiefruimte in de kelder ( 125m² ) 
- Goede ligging 
- Zonnepanelen 
- Domotica
- Alarminstallatie 
- Airco 

Beschikbaar : Voorjaar 2023

•Wilt u meer info of een bezoek brengen aan deze eigendom?
Vraag gerust een bezichtiging aan via mail info@bedrijfskantoor.be of bel naar 011/91.90.50
•Indien u niet gevonden hebt wat u zoekt kan u op onze website www.bedrijfskantoor.be een zoekopdracht plaatsen via onze “hou me op de hoogte” link.
•Wenst u een eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag vrijblijvend een schatting aan!
Ons team staat steeds voor u klaar en helpt u graag zonder enige verplichting verder.

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Prijs
€ 2.000
Totale prijs
€ 2.000

Gelijkvloers

Archief
Inkomhal
Keuken
3x Bureau
Toilet
Kelder

Stookolie
Ja

Stedenbouwkundige bestemming
Niet ingegeven
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Niet ingegeven
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven