Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Instapklare totaal gerenoveerde praktijk/kantoorruimte op commerciële toplocatie te koop in Leopoldsburg!

Praktijkruimte

Hamsesteenweg 29, 3971 Heppen Bekijk op kaart
Ref: Hamsesteenweg29LeopoldsburgC

Delen

254 m² woonopp.
1.017 m² grondopp.
EPC: 143 kWh/m²

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Gelijkvloers

Inkomhal
Vergaderzaal
4x werkplaats
Keuken
Toilet

Verdieping 1

3x Werkplaats
Toilet

EPC
143 kWh/m²
Label
epc waarde b
E peil
73
143 kWh/m²

Totale opp. grond
1.017 m²
Bewoonbare opp.
254 m²

Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Riolering
Ja
Stadswater
Ja
Telefoon
Ja
Vloerverwarming
Ja
Warmtepomp
Ja

Beglazing
Dubbele
Keuken
Gedeeltelijk geïnstalleerd
Raamwerk
Aluminium

Renovatiejaar
2018
Bebouwing
Halfopen
Algemene staat
Instapklaar
Beschikbaar
bij akte na betaling
Elektriciteitscertificaat
Ja, Conform

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Nee