Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Praktisch ingericht handelspand gelegen in de stadsrand van Lommel

Handelspand voor € 1.600

Wijerken 165, 3920 Lommel Bekijk op kaart
Ref: Wijerken 165 - 3920 Lommel

Delen

382 m² woonopp.
bouwjaar: 1999

WIJERKEN 165 - 3920 LOMMEL

Handelspand ( 382 m²), gunstig gelegen, met voldoende parkeergelegenheid en ruime kelderberging. 

Bijzonderheden:
- Airco 
- Verlichting
- Alarminstallatie 
- kitchenette
- Afgesloten terrein

Huurprijs : 1600 Euro excl. BTW

•Wilt u meer info of een bezoek brengen aan deze eigendom?
Vraag gerust een bezichtiging aan via mail info@bedrijfskantoor.be of bel naar 011/91.90.50
•Indien u niet gevonden hebt wat u zoekt kan u op onze website www.bedrijfskantoor.be een zoekopdracht plaatsen via onze “hou me op de hoogte” link.
•Wenst u een eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag vrijblijvend een schatting aan!
Ons team staat steeds voor u klaar en helpt u graag zonder enige verplichting verder.

Naam
Rutger Schildermans
GSM
+32 472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be

Prijs
€ 1.600
Onroerende voorheffing
€ 1.284

Verdieping -1

2x Kelder

Gelijkvloers

Winkelruimte
Archief
Toilet
Keuken
4x Parkeerplaats

Label
epc waarde c

Bewoonbare opp.
382 m²

Aardgas
Ja
Airco
Ja
Alarm
Ja
Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Stadswater
Ja
Telefoon
Ja

Beglazing
Dubbele
Verwarming
Aardgas

Bouwjaar
1999
Bebouwing
Halfopen
Beschikbaar vanaf
16/12/2022
Elektriciteitscertificaat
Nee

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven