Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Centraal gelegen horecapand met appartement!

Handelspand met appartement

Nicolaylaan 20, 3970 Leopoldsburg Bekijk op kaart
Ref: Nicolaylaan20leopoldsburg

Delen

1 slaapkamer
1 badkamer
268 m² woonopp.
291 m² grondopp.
bouwjaar: 1910

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

KI (niet geïndexeerd)
€ 940

Gelijkvloers

Garage
Terras
Vrijberoep
Keuken
Toilet
Tuin
Berging

Verdieping 1

Woonkamer
Bureau
Keuken
Nachthal
Badkamer
Slaapkamer
Toilet

Totale opp. grond
291 m²
Bewoonbare opp.
268 m²

Aardgas
Ja
Airco
Ja
Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Riolering
Ja
Stadswater
Ja

Beglazing
Dubbele
Raamwerk
PVC
Verwarming
Aardgas

Bouwjaar
1910
Bebouwing
Open
Algemene staat
Normaal
Beschikbaar
Bij akte na betaling
Oriëntatie tuin
Oost

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven