Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Handelspand met woonst op een centrale ligging te Hechtel Eksel!

Handelspand met appartement

Kamperbaan 67, 3940 Hechtel-Eksel Bekijk op kaart
Ref: Kamperbaan67hechteleksel

Delen

3 slaapkamers
1 badkamer
186 m² woonopp.
480 m² grondopp.
EPC: 624 kWh/m²
bouwjaar: 1946

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

KI (niet geïndexeerd)
€ 964

Verdieping -1

Kelder

Gelijkvloers

Inkomhal
Vrijberoep
Woonkamer
Keuken
Toilet
Berging
Terras
Tuin
Berging

Verdieping 1

Nachthal
Badkamer
3x Slaapkamer

EPC
624 kWh/m²
EPC ref.
20220505-0002598156-RES-1
Label
epc waarde f
624 kWh/m²

Totale opp. grond
480 m²
Bewoonbare opp.
186 m²

Aardgas
Ja
Elektriciteit
Ja
Stadswater
Ja

Beglazing
Dubbele
Keuken
Geïnstalleerd
Raamwerk
Hout
Verwarming
Aardgas

Bouwjaar
1946
Bebouwing
Open
Algemene staat
Instapklaar
Beschikbaar
Bij akte na betaling
Oriëntatie tuin
Zuid

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Gebouwd voor 1962
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven