Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Mooi handelspand in Pelt centrum!

Handelspand

Groenstraat 2/1, 3910 Pelt Bekijk op kaart
Ref: Groenstraat 2 bus 1 - Pelt

Delen

85 m² grondopp.

Groenstraat 2 bus 1 - 3910 Pelt 

Mooi handelspand ( 85m² ) te huur in Neerpelt centrum. 
Het handelspand kan ook gebruikt worden als horecazaak.

Bijzonderheden:
- Optimale visibiliteit 
- Voldoende parkeergelegenheid in omgeving
- Gemeenschappelijke kosten zijn reeds inbegrepen.
- Airco aanwezig ( april 2020 )
- tv, internet en gas aanwezig

Indeling: showroom, berging en toilet.

•Wilt u meer info of een bezoek brengen aan deze eigendom?
Vraag gerust een bezichtiging aan via mail info@bedrijfskantoor.be of bel naar 011/91.90.50
•Indien u niet gevonden hebt wat u zoekt kan u op onze website www.bedrijfskantoor.be een zoekopdracht plaatsen via onze “hou me op de hoogte” link.
•Wenst u een eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag vrijblijvend een schatting aan!
Ons team staat steeds voor u klaar en helpt u graag zonder enige verplichting verder.

 

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Gelijkvloers

Berging
Toilet
Showroom

Totale opp. grond
85 m²

Aardgas
Ja
Airco
Ja
Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Stadswater
Ja
Telefoon
Ja

Beglazing
Dubbele
Keuken
Geïnstalleerd

Bebouwing
Gesloten
Bemeubeld
Ja

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Gemengd woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven