Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Handelsruimte op toplocatie geschikt voor winkel of kantoor te huur in Bree!

Handelspand

Witte Torenwal 1/a, 3960 Bree Bekijk op kaart
Ref: Wittetorenwal1aBreeCC

Delen

30 m² grondopp.

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

EPC ref.
in opmaak

Totale opp. grond
30 m²

Airco
Ja
Alarm
Ja
Domotica
Ja
Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Stadswater
Ja
Telefoon
Ja

Raamwerk
Aluminium
Verwarming
Elektriciteit

Bebouwing
Halfopen
Algemene staat
Licht op te frissen
Beschikbaar vanaf
01/07/2022
Bemeubeld
Ja

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Nee