Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Veelzijdig handelspand met ruime woonst in het hartje van Pelt op topligging!

Handelspand

Groenstraat 5, 3910 Pelt Bekijk op kaart
Ref: Groenstraat5peltC

Delen

4 slaapkamers
1 badkamer
452 m² woonopp.
235 m² grondopp.
EPC: 284 kWh/m²
bouwjaar: 1939

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

KI (niet geïndexeerd)
€ 1.921

Verdieping -1

Kelder

Gelijkvloers

Vrijberoep
Keuken
handelspand
Woonkamer
Keuken
Wasplaats
Garage
Eetkamer
Terras
Toilet
Dressing
Hal

Verdieping 1

4x Slaapkamer
Badkamer
Zolder
Nachthal

EPC
284 kWh/m²
Label
epc waarde c
284 kWh/m²

Totale opp. grond
235 m²
Bewoonbare opp.
452 m²

Aardgas
Ja
Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Riolering
Ja
Stadswater
Ja

Beglazing
Dubbele
Raamwerk
Aluminium
Verwarming
Aardgas

Bouwjaar
1939
Renovatiejaar
1977
Bebouwing
Gesloten
Algemene staat
Normaal
Beschikbaar
Bij akte na betaling

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven