Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Te renoveren, ruime handelswoning op een perceel van 692 m²!

Handelspand met appartement

Dorpsstraat 186, 3900 Pelt Bekijk op kaart
Ref: Dorpsstraat186Pelt

Delen

4 slaapkamers
1 badkamer
321 m² woonopp.
692 m² grondopp.
EPC: 659 kWh/m²
bouwjaar: 1931

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Gelijkvloers

Showroom
Toilet
Toilet
Berging
Werkruimte
Inkomhal
2x Garage

Verdieping 1

Woonkamer
Keuken
Badkamer
Keuken
Toilet
Berging
3x Slaapkamer
Nachthal

Verdieping 2

Slaapkamer

EPC
659 kWh/m²
Label
epc waarde f
659 kWh/m²

Totale opp. grond
692 m²
Bewoonbare opp.
321 m²

Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Stadswater
Ja
Stookolie
Ja
Telefoon
Ja

Beglazing
Enkele
Keuken
Geïnstalleerd
Raamwerk
Hout
Verwarming
Stookolie

Bouwjaar
1931
Bebouwing
Halfopen
Algemene staat
Te renoveren
Beschikbaar
bij akte na betaling

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Gebouwd voor 1962
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Nee