Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Kantoorruimte/winkelruimte te huur op drukke ligging in Lommel!

Handelspand

Lutlommel 164, 3920 Lommel Bekijk op kaart
Ref: Lutlommel 164 - LommelCC

Delen

585 m² woonopp.
bouwjaar: 1998

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Verdieping -1

Kelder

Gelijkvloers

Showroom
2x Bureau
Cv ruimte
Inkomhal
Eetkamer
2x Toilet

Bewoonbare opp.
585 m²

Aardgas
Ja
Alarm
Ja
Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Riolering
Ja
Stadswater
Ja
Telefoon
Ja
Vloerverwarming
Ja

Beglazing
Dubbele

Bouwjaar
1998

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven