Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Luxe ingerichte kantoorruimte van 33m2 te huur op welbekende Sleurs site te Balen!

Kantoorruimte

Steenweg Op Leopoldsburg 28/2, 2490 Balen Bekijk op kaart
Ref: SteenwegopLeopoldsburg28/2u12

Delen

33 m² woonopp.
33 m² grondopp.

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Totale opp. grond
33 m²
Bewoonbare opp.
33 m²

Airco
Ja
Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Stadswater
Ja
Telefoon
Ja

Keuken
Geïnstalleerd

Algemene staat
Instapklaar
Beschikbaar vanaf
01/09/2022
Bemeubeld
Ja

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Industriegebied voor ambachtelijke bedrijven of gebieden voor kleine en middelgrote ondernemingen
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Nee