Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Ruim te renoveren handelspand met woonst zeer commercieel gelegen op een perceel van 565 m²!

Handelspand met appartement

Kiezel Kleine Brogel 91, 3990 Peer Bekijk op kaart
Ref: KiezelKleineBrogel91Peer

Delen

6 slaapkamers
2 badkamers
565 m² grondopp.
EPC: 536 kWh/m²
bouwjaar: 1919

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Onroerende voorheffing
€ 1.266

Gelijkvloers

Showroom
Inkomhal
2x Berging
Woonkamer

Verdieping 1

Keuken
Nachthal
Toilet
Wasplaats
Badkamer
4x Slaapkamer
2x Garage
Keuken
Woonkamer
2x Slaapkamer
Nachthal
Inkomhal
Berging
Badkamer

EPC
536 kWh/m²
Label
epc waarde f
536 kWh/m²

Totale opp. grond
565 m²

Aardgas
Ja
Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Stadswater
Ja

Beglazing
Dubbele
Keuken
Geïnstalleerd
Raamwerk
PVC
Verwarming
Aardgas

Bouwjaar
1919
Algemene staat
Te renoveren
Beschikbaar
bij akte na betaling

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Gebouwd voor 1962
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Nee