Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Gelijkvloerse kantoor -en/of praktijkruimte in het centrum van Hasselt!

Kantoorruimte voor € 379.000

de Gerlachestraat 6, 3500 Hasselt Bekijk op kaart
Ref: Degerlachestraat6hasseltC

Delen

192 m² woonopp.
bouwjaar: 1990

DE GERLACHESTRAAT 6 - HASSELT
Zeer ruime, gelijkvloerse kantoor-en/of prakrijkruimte (192m² ) gelegen aan het stadscentrum van Hasselt.
Het pand bestaat momenteel uit een aangename ontvangstruimte met twee aparte bureaus, een wachtzaal, volledig geïnstalleerde keuken en een multifunctionele ruimte.

Het pand is vlot bereikbaar gelegen aan de kleine ring van Hasselt  en er is een mogelijkheid om een bovengrondse parkeerplaats bij te kopen aan een prijs van € 25.000.

Het pand kan ook eventueel opgesplitst worden in twee appartementen ( 78 m² & 113 m²) .


Wilt u meer info of een bezoek brengen aan deze eigendom?
Vraag gerust een bezichtiging aan via mail info@bedrijfskantoor.be of bel naar 011 91 90 50.
- Indien u niet gevonden hebt wat u zoekt dan kan u op onze website www.bedrijfskantoor.be een zoekopdracht plaatsen via onze 'hou me op de hoogte' link. 
- Wenst u een eigendom te verkoper of verhuren? Vraag vrijblijvend een schatting aan!
Ons team staat steeds voor u klaar en helpt u graag zonder enige verplichting verder.
 

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Prijs
€ 379.000
KI (niet geïndexeerd)
€ 4.462
Totale prijs
€ 379.000

Gelijkvloers

Inkomhal
Toilet
2x Bureau
Keuken
Zitplaats
Werkruimte

Bewoonbare opp.
192 m²

Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Riolering
Ja
Stadswater
Ja

Beglazing
Dubbele
Keuken
Geïnstalleerd
Raamwerk
PVC
Verwarming
Elektriciteit

Bouwjaar
1990
Bebouwing
Gesloten
Algemene staat
Normaal
Beschikbaar
Bij akte na betaling

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven