Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Opslagruimte (75m2) te huur in nieuwe KMO-zone Bocholt Kanaal!

Bedrijfsgebouw voor € 500

Rademakersstraat 74/4, 3950 Bocholt Bekijk op kaart
Ref: Rademakersstraat74b4BocholtC

Delen

75 m² grondopp.
bouwjaar: 2021

RADEMAKERSSTRAAT 74 BUS 4 - BOCHOLT

Nieuwe opslagruimte van 75m2 te huur in nieuwe KMO-zone Bocholt Kanaal. Deze unit is voorzien van een automatische sectionaalpoort, voldoende stroompunten en 380V drijfkracht. Het gebouw ligt op een steenworp van de verbindingsweg N76 tussen Bree en Hamont-Achel. 

De huurprijs is exclusief BTW en inclusief gemeenschappelijke kosten en onroerende voorheffing!

•Wilt u meer info of een bezoek brengen aan deze eigendom?
Vraag gerust een bezichtiging aan via mail info@bedrijfskantoor.be of bel naar 011/91.90.50
•Indien u niet gevonden hebt wat u zoekt kan u op onze website www.bedrijfskantoor.be een zoekopdracht plaatsen via onze “hou me op de hoogte” link.
•Wenst u een eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag vrijblijvend een schatting aan!
Ons team staat steeds voor u klaar en helpt u graag zonder enige verplichting verder.

Tel.
+ 32 0472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be
Naam
Rutger Schildermans

Prijs
€ 500
Totale prijs
€ 500

Totale opp. grond
75 m²

Aardgas
Ja
Elektriciteit
Ja
Regenwater
Ja

Bouwjaar
2021
Algemene staat
Nieuwe staat
Beschikbaar vanaf
01/07/2022

Stedenbouwkundige bestemming
Industriegebied voor ambachtelijke bedrijven of gebieden voor kleine en middelgrote ondernemingen
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Nee