Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Leuk handelspand (70m2) te huur op commerciële locatie in Mol!

Handelspand voor € 850

Turnhoutsebaan 53, 2400 Mol Bekijk op kaart
Ref: Turnhoutsebaan53Mol

Delen

70 m² woonopp.
70 m² grondopp.

TURNHOUTSEBAAN 53 - MOL 

Leuk handelspand van ca. 70m2 te huur op een commerciële locatie in Mol. Dit handelspand is gelegen op een drukke baan tussen Mol Centrum en Mol Achterbos. Hier geniet het van optimale visibiliteit door de grote vitrineramen en voor het pand zijn er parkeerplaatsen voorzien. De indeling kan volledig naar wens aangepast worden, uiteraard zal de voordeur worden vervangen. 

Dit pand is ideaal als werkruimte voor schoonheidsspecialist, broodjeszaak, boetiek,... 

INDELING: Onthaal, kitchenette, werkruimte, toilet, berging. 

BIJZONDERHEDEN: 
- Commerciële ligging! 
- Visibiliteit.
- Parkeerplaatsen voor de deur. 

Naam
Rutger Schildermans
GSM
+32 472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be

Prijs
€ 850
KI (niet geïndexeerd)
€ 1.110

Gelijkvloers

Onthaal
Kitchenette
Werkruimte
Toilet
Berging

Label
epc waarde d

Totale opp. grond
70 m²
Bewoonbare opp.
70 m²

Aardgas
Ja
Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Riolering
Ja
Stadswater
Ja
Telefoon
Ja
Vloerverwarming
Ja

Beglazing
Dubbele
Keuken
Gedeeltelijk geïnstalleerd
Raamwerk
Hout
Verwarming
Aardgas

Bebouwing
Open
Algemene staat
Licht op te frissen
Beschikbaar vanaf
01/01/2023

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven