Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Ruime logistieke hal (1.394m2) te huur in industriezone Driehoek in Balen!

Bedrijfsgebouw voor € 3.250

Poeierstraat 7, 2490 Balen Bekijk op kaart
Ref: Poeierstraat7Balen2

Delen

1.394 m² woonopp.
1.394 m² grondopp.

POEIERSTRAAT 7 - BALEN

Ruime logistieke hal van 1.394m2 te huur in industriezone Driehoek in Balen. Het gebouw is opgetrokken in staalconstructie en is voorzien van een gepolierde betonvloer. Het gebouw heeft een vrije hoogte van ca. 6m, in het dak zijn lichtstraten met rookluik geplaatst en rookmelders. Dit pand beschikt over een automatische sectionaalpoort 5m x 4,5m. Verder zijn er 380V drijfkrachtpunten voorzien, verlichting is aanwezig, parkeerplaatsen voor de deur en buitenverlichting. 

BIJZONDERHEDEN:
- Onmiddellijk beschikbaar! 
- Brandklasse B. 
- Sanitair aanwezig.

- Wilt u meer info of een bezoek brengen aan deze eigendom?
Vraag gerust een bezichtiging aan via mail info@bedrijfskantoor.be of bel naar 014/39 51 11
- Indien u niet gevonden hebt wat u zoekt kan u op onze website www.bedrijfskantoor.be een zoekopdracht plaatsen via onze “hou me op de hoogte” link.
- Wenst u een eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag vrijblijvend een schatting aan!
Ons team staat steeds voor u klaar en helpt u graag zonder enige verplichting verder.

Naam
Rutger Schildermans
GSM
+32 472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be

Prijs
€ 3.250
Maandelijkse lasten
€ 50
KI (niet geïndexeerd)
€ 4.342

Totale opp. grond
1.394 m²
Bewoonbare opp.
1.394 m²

Elektriciteit
Ja
Riolering
Ja
Stadswater
Ja

Keuken
Niet geïnstalleerd

Bebouwing
Halfopen
Algemene staat
Instapklaar
Beschikbaar vanaf
01/01/2023

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Industriegebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Niet ingegeven
Beschermd erfgoed
Nee