Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Handelspand ( 120m² ) gelegen in het centrum van Lommel

Handelspand voor € 299.000

Kerkplein 13, 3920 Lommel Bekijk op kaart
Ref: Kerkplein13Lommel

Delen

120 m² grondopp.
bouwjaar: 1989

KERKPLEIN 13 - 3920 LOMMEL

Handelsruimte ( 120m²) , ideaal voor vrijberoep of zelfstandige activiteit gelegen op zicht locatie in centrum van Lommel. 
Dit pand beschikt over een lichtrijke showroom/vitrine met voldoende opslagruimte, buitenkoer en 2 parkeerplaatsen.


Bijzonderheden: 
- Voldoende parkeer gelegenheid
- Centrum gelegen 
- Aircosysteem 
- Warmtepomp 
- Ledverlichting


•Wilt u meer info of een bezoek brengen aan deze eigendom?
Vraag gerust een bezichtiging aan via mail info@bedrijfskantoor.be of bel naar 011/91.90.50
•Indien u niet gevonden hebt wat u zoekt kan u op onze website www.bedrijfskantoor.be een zoekopdracht plaatsen via onze “hou me op de hoogte” link.
•Wenst u een eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag vrijblijvend een schatting aan!
Ons team staat steeds voor u klaar en helpt u graag zonder enige verplichting verder.

Naam
Rutger Schildermans
GSM
+32 472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be

Prijs
€ 299.000

Gelijkvloers

Keuken
Berging
Vergaderzaal
Showroom
2x Parkeerplaats

Label
epc waarde b

Totale opp. grond
120 m²

Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Stadswater
Ja

Bouwjaar
1989
Bebouwing
Gesloten
Algemene staat
Instapklaar

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven