Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Nieuwbouwpand te huur in Pelt van 180m²!

Handelspand

Fabrieksstraat 100/A, 3900 Pelt Bekijk op kaart
Ref: Fabrieksstraat 100A - Pelt

Delen

180 m² grondopp.
EPC: 40 kWh/m²
bouwjaar: 2020

Fabrieksstraat 100A - Pelt

Mooi afgewerkt bedrijfspand van 180m² met tussenverdieping van 60m² te huur op de nieuwe bedrijvencampus Pelt.

Deze nieuwe ontwikkeling Bedrijvencampus Pelt situeert zich in de Fabrieksstraat, meer bepaald het noordelijk gedeelte van het Nolimpark. Vlakbij deze nieuwe ontwikkeling ligt de noord-zuidverbinding (Hasselt - Eindhoven) en het kanaal (Bocholt - Herentals). 
Met zijn eigentijdse architectuur, degelijke en onderhoudsvrije materiaalkeuze en afwerkingsgraad speelt dit project in de nieuwste normen op gebied van de industriebouw.

Enkele kenmerken :
- Tussenverdieping van 60m² 
- Voorzien van 15cm gepolierde betonvloer
- Automatische sectionaal poort 4 x 4,5 m
- Raampartij & deur
- 3 parkeerplaatsen
- K-peil 40

Beschikbaar : 1 april 2023

Huurprijs :  880 € excl.btw/maand
Syndicuskosten : 75 €/maand

Naam
Rutger Schildermans
GSM
+32 472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be

Gelijkvloers

industriehal

EPC
40 kWh/m²
Label
epc waarde a
K peil
40
40 kWh/m²

Totale opp. grond
180 m²

Elektriciteit
Ja
Internet
Ja
Stadswater
Ja

Beglazing
Dubbele
Raamwerk
Aluminium

Bouwjaar
2020
Bebouwing
Halfopen
Algemene staat
Nieuwe staat
Beschikbaar vanaf
01/03/2022

Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Industriegebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Bouw vergund
Verkavelingsvergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven