Lommel
Binnensingel 70 bus 2 3920 Lommel
T.011/91 90 50
E.info@bedrijfskantoor.be
Bree
Hoogstraat 35 3960 Bree
T.011/41 71 50
E.bree@huiskantoor.be
Pelt
Kerkstraat 2/1 3910 Pelt
T.011/41 71 50
E.pelt@huiskantoor.be
Mol
Markt 34 2400 Mol
T.014/39 51 11
E.mol@huiskantoor.be
Geel
Rozendaal 118 2440 Geel
T.014/39 51 11
E.geel@huiskantoor.be

Ruimte voor diverse doeleinden (ca.80m2) te huur in Oudsbergen!

Praktijkruimte voor € 750

Gruitroderbaan 37, 3660 Oudsbergen Bekijk op kaart
Ref: Gruitroderbaan37Oudsbergen

Delen

80 m² woonopp.
80 m² grondopp.

GRUITRODERBAAN 37 - 3660 OUDSBERGEN

Ruimte voor diverse doeleinden van ca.80m2 te huur in sportcomplex "De Kaai" in Oudsbergen. Er zal nieuw leven geblazen worden in dit unieke sportcomplex met fitness, horeca, bowling,.. Vooraan in dit complex is er nog een ruimte vrij die ideaal is voor groepslessen zoals dansen, vechtsport en allerhande sporten in groepsverband. Verder is de ruimte uiterst geschikt voor fysiotherapie. 

De vloer van de ruimte is voorzien van laminaat en tegen de voorste wand zijn reeds spiegels geplaatst. Op de eerste verdieping zijn er kleedkamers aanwezig. Na de inspanning kan je heerlijk uitrusten in het restaurant of gezellig aan de bar. 

Wilt u meer info of een bezoek brengen aan deze eigendom?
Vraag gerust een bezichtiging aan via mail info@bedrijfskantoor.be of bel naar 011/41.71.50
-Indien u niet gevonden hebt wat u zoekt kan u op onze website www.bedrijfskantoor.be een zoekopdracht plaatsen via onze “hou me op de hoogte” link.
-Wenst u een eigendom te verkopen of te verhuren? Vraag vrijblijvend een schatting aan!
Ons team staat steeds voor u klaar en helpt u graag zonder enige verplichting verder.

Naam
Rutger Schildermans
GSM
+32 472 81 06 29
E-mail
Info@bedrijfskantoor.be

Prijs
€ 750

Totale opp. grond
80 m²
Bewoonbare opp.
80 m²

Elektriciteit
Ja

Beglazing
Dubbele
Raamwerk
Aluminium
Verwarming
Aardgas

Algemene staat
Instapklaar
Beschikbaar vanaf
01/05/2023

Stedenbouwkundige bestemming
Gebied voor dagrecreatie
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Niet ingegeven
Bouwvergunning
Niet ingegeven
Verkavelingsvergunning
Niet ingegeven
Voorkooprecht
Niet ingegeven
Beschermd erfgoed
Niet ingegeven